MXL5KP8.5CA
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP8.5CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL5KP8.5CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXL5KP8.5CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL5KP8.5CA
Tau Wae MXL5KP8.5CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5005 pcs Pepa Raraunga MXL5KP8.5CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.44V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-10049
1086-10049-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 347A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL5KP85A
MXL5KP85A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V CASE 5A
I roto i te taonga: 4204 pcs
Tikiake: MXL5KP85A.pdf
RFQ
MXL5KP8.0CAE3
MXL5KP8.0CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.6V CASE 5A
I roto i te taonga: 4997 pcs
Tikiake: MXL5KP8.0CAE3.pdf
RFQ
MXL5KP8.5CAE3
MXL5KP8.5CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE 5A