MXL5KP28CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP28CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL5KP28CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 45.5V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXL5KP28CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL5KP28CAE3
Tau Wae MXL5KP28CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 45.5V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5142 pcs Pepa Raraunga MXL5KP28CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9962
1086-9962-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 110A