MXL5KP24CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL5KP24CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL5KP24CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXL5KP24CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL5KP24CAE3
Tau Wae MXL5KP24CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4168 pcs Pepa Raraunga MXL5KP24CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 38.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9954
1086-9954-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 128A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL5KP24AE3
MXL5KP24AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 38.9V CASE 5A
I roto i te taonga: 4215 pcs
Tikiake: MXL5KP24AE3.pdf
RFQ
MXL5KP22CA
MXL5KP22CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V CASE 5A
I roto i te taonga: 4884 pcs
Tikiake: MXL5KP22CA.pdf
RFQ
MXL5KP24CA
MXL5KP24CA