MXL15KP30CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP30CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL15KP30CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXL15KP30CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL15KP30CAE3
Tau Wae MXL15KP30CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2370 pcs Pepa Raraunga MXL15KP30CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 50.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9834
1086-9834-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 296A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL15KP30AE3
MXL15KP30AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A
I roto i te taonga: 2285 pcs
Tikiake: MXL15KP30AE3.pdf
RFQ
MXL15KP33A
MXL15KP33A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A
I roto i te taonga: 2708 pcs
Tikiake: MXL15KP33A.pdf
RFQ
MXL15KP30CA
MXL15KP30CA