MXL15KP240CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXL15KP240CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXL15KP240CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 240V 388V CASE 5A
Ngā Rauemi: MXL15KP240CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL15KP240CAE3
Tau Wae MXL15KP240CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 240V 388V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2041 pcs Pepa Raraunga MXL15KP240CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 240V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 388V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 267V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9810
1086-9810-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39A