MXL1.5KE82CA
Hua Hua
Tau Wae: MXL1.5KE82CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
Ngā Rauemi: MXL1.5KE82CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL1.5KE82CA
Tau Wae MXL1.5KE82CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8453 pcs Pepa Raraunga MXL1.5KE82CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 70.1V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 113V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 77.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9753
1086-9753-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL1.5KE82AE3
MXL1.5KE82AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70.1V 113V CASE-1
I roto i te taonga: 8129 pcs
Tikiake: MXL1.5KE82AE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE8.2A
MXL1.5KE8.2A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.02V 12.1V CASE-1
I roto i te taonga: 9102 pcs
Tikiake: MXL1.5KE8.2A.pdf
RFQ
MXL1.5KE8.2CAE3
MXL1.5KE8.2CAE3