MXL1.5KE7.5AE3
Hua Hua
Tau Wae: MXL1.5KE7.5AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
Ngā Rauemi: MXL1.5KE7.5AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL1.5KE7.5AE3
Tau Wae MXL1.5KE7.5AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9432 pcs Pepa Raraunga MXL1.5KE7.5AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.4V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.13V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9740
1086-9740-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 132A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXL1.5KE75A
MXL1.5KE75A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64.1V 103V CASE-1
I roto i te taonga: 8635 pcs
Tikiake: MXL1.5KE75A.pdf
RFQ
MXL1.5KE7.5CAE3
MXL1.5KE7.5CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.4V 11.3V CASE-1
I roto i te taonga: 7117 pcs
Tikiake: MXL1.5KE7.5CAE3.pdf
RFQ
MXL1.5KE68A
MXL1.5KE68A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1
Tikiake: MXL1.5KE68A.pdf
MXL1.5KE75AE3
MXL1.5KE75AE3