MXL1.5KE11A
Hua Hua
Tau Wae: MXL1.5KE11A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 9.4V 15.6V CASE-1
Ngā Rauemi: MXL1.5KE11A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXL1.5KE11A
Tau Wae MXL1.5KE11A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 9.4V 15.6V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7851 pcs Pepa Raraunga MXL1.5KE11A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 9.4V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9607
1086-9607-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 96A Capacitance @ Frequency -