MX5KP48A
MicrosemiMicrosemi
MX5KP48A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX5KP48A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 48V 77.4V CASE 5A
Ngā Rauemi: MX5KP48A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX5KP48A
Tau Wae MX5KP48A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 48V 77.4V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3027 pcs Pepa Raraunga MX5KP48A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-204AR, Axial Ētahi Ingoa 1086-9519
1086-9519-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 65A Capacitance @ Frequency -