MX1.5KE68CA
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE68CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE68CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE68CA
Tau Wae MX1.5KE68CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3020 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE68CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58.1V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 92V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9269
1086-9269-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE68CAE3
MX1.5KE68CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58.1V 92V CASE-1