MX1.5KE56CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE56CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE56CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE56CA
Tau Wae MX1.5KE56CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3596 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE56CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 47.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9257
1086-9257-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.5A Capacitance @ Frequency -