MX1.5KE400A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE400A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 324V 548V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE400A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE400A
Tau Wae MX1.5KE400A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 324V 548V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3325 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE400A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 324V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 548V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 380V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9239
1086-9239-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A