MX1.5KE350AE3
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE350AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 300V 482V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE350AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE350AE3
Tau Wae MX1.5KE350AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 300V 482V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3238 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE350AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 482V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 332V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9228
1086-9228-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE350CAE3
MX1.5KE350CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 482V CASE-1
I roto i te taonga: 2846 pcs
Tikiake: MX1.5KE350CAE3.pdf
RFQ
MX1.5KE350CA
MX1.5KE350CA
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 3122 pcs
Tikiake: MX1.5KE350CA.pdf
RFQ
MX1.5KE350A
MX1.5KE350A