MX1.5KE27CA
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE27CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE27CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE27CA
Tau Wae MX1.5KE27CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3107 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE27CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 23.1V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 37.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 25.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9213
1086-9213-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MX1.5KE27CAE3
MX1.5KE27CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 23.1V 37.5V CASE-1