MX1.5KE160CA
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE160CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 136V 219V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE160CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE160CA
Tau Wae MX1.5KE160CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 136V 219V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4125 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE160CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 136V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 219V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 152V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-9169
1086-9169-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.8A