MX1.5KE150AE3
Hua Hua
Tau Wae: MX1.5KE150AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 128V 207V CASE-1
Ngā Rauemi: MX1.5KE150AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MX1.5KE150AE3
Tau Wae MX1.5KE150AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 128V 207V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3225 pcs Pepa Raraunga MX1.5KE150AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 128V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 207V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 143V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-9160
1086-9160-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Capacitance @ Frequency -