MSTC40-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSTC40-08
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua MOD THYRISTOR DIODE 40A SF1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSTC40-08
Tau Wae MSTC40-08 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga MOD THYRISTOR DIODE 40A SF1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5217 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - Tae Atu 800V Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 2.5V
Te hanganga Series Connection - All SCRs Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga SCR, Diodes 2 SCRs
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR Module 800V Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 40A I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 1000A @ 50Hz
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 250mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 150mA