MSMLJ64CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ64CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMLJ64CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Ngā Rauemi: MSMLJ64CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
368 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLJ64CA
Tau Wae MSMLJ64CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 64V 103V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38828 pcs Pepa Raraunga MSMLJ64CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 64V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 103V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 71.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-9085
1086-9085-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A