MSMLJ6.5CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MSMLJ6.5CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMLJ6.5CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLJ6.5CAE3/TR
Tau Wae MSMLJ6.5CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 35873 pcs Pepa Raraunga MSMLJ6.5CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMLJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMLJ6.5CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMLJ6.5CAE3
MSMLJ6.5CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB