MSMLJ51CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MSMLJ51CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMLJ51CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLJ51CAE3/TR
Tau Wae MSMLJ51CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 29851 pcs Pepa Raraunga MSMLJ51CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMLJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMLJ51CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMLJ51AE3/TR
MSMLJ51AE3/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 31669 pcs
Tikiake: MSMLJ51AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ54A
MSMLJ54A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
I roto i te taonga: 29213 pcs
Tikiake: MSMLJ54A.pdf
RFQ
MSMLJ51CAE3
MSMLJ51CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB