MSMLJ12CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ12CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMLJ12CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Ngā Rauemi: MSMLJ12CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLJ12CA
Tau Wae MSMLJ12CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40574 pcs Pepa Raraunga MSMLJ12CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa 1086-8965
1086-8965-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMLJ130CA
MSMLJ130CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
I roto i te taonga: 37243 pcs
Tikiake: MSMLJ130CA.pdf
RFQ
MSMLJ12CAE3
MSMLJ12CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
I roto i te taonga: 39029 pcs
Tikiake: MSMLJ12CAE3.pdf
RFQ
MSMLJ12AE3
MSMLJ12AE3