MSMLG6.5CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMLG6.5CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Ngā Rauemi: MSMLG6.5CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLG6.5CA
Tau Wae MSMLG6.5CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32764 pcs Pepa Raraunga MSMLG6.5CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMLG (DO-215AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing
Ētahi Ingoa 1086-8893
1086-8893-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A