MSMLG58AE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMLG58AE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMLG58AE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMLG58AE3/TR
Tau Wae MSMLG58AE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 33930 pcs Pepa Raraunga MSMLG58AE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMLG (DO-215AB)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Ētahi Ingoa MSMLG58AE3/TRMS
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 32A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMLG58AE3
MSMLG58AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB