MSMCJ60CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMCJ60CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMCJ60CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMCJ60CAE3/TR
Tau Wae MSMCJ60CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 52355 pcs Pepa Raraunga MSMCJ60CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 60V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 96.8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 66.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMCJ60CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMCJ64AE3
MSMCJ64AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 103V DO214AB
I roto i te taonga: 63536 pcs
Tikiake: MSMCJ64AE3.pdf
RFQ
MSMCJ64CA/TR
MSMCJ64CA/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 47820 pcs
Tikiake: MSMCJ64CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ60CAE3
MSMCJ60CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB