MSMCJ40CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MSMCJ40CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMCJ40CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMCJ40CAE3/TR
Tau Wae MSMCJ40CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 53146 pcs Pepa Raraunga MSMCJ40CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMCJ40CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.2A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMCJ43CA/TR
MSMCJ43CA/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 47094 pcs
Tikiake: MSMCJ43CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ40CAE3
MSMCJ40CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB