MSMCJ150CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MSMCJ150CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMCJ150CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMCJ150CAE3/TR
Tau Wae MSMCJ150CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 58392 pcs Pepa Raraunga MSMCJ150CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMCJ150CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMCJ150CAE3
MSMCJ150CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 54436 pcs
Tikiake: MSMCJ150CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ15AE3/TR
MSMCJ15AE3/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 53676 pcs
Tikiake: MSMCJ15AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ150CA
MSMCJ150CA