MSMCJ10CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMCJ10CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMCJ10CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMCJ10CAE3/TR
Tau Wae MSMCJ10CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 57360 pcs Pepa Raraunga MSMCJ10CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMCJ (DO-214AB) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa MSMCJ10CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88.2A Capacitance @ Frequency -