MSMCGLCE18AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCGLCE18AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMCGLCE18AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Ngā Rauemi: MSMCGLCE18AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
210 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMCGLCE18AE3
Tau Wae MSMCGLCE18AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15625 pcs Pepa Raraunga MSMCGLCE18AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMCG (DO-215AB)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Ētahi Ingoa 1086-8434
1086-8434-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51A
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz Nga tono General Purpose