MSMBJSAC22E3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC22E3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJSAC22E3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA
Ngā Rauemi: MSMBJSAC22E3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
321 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJSAC22E3
Tau Wae MSMBJSAC22E3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27198 pcs Pepa Raraunga MSMBJSAC22E3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1086-8198
1086-8198-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14A
Capacitance @ Frequency 30pF @ 1MHz Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBJSAC36E3/TR
MSMBJSAC36E3/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 29440 pcs
Tikiake: MSMBJSAC36E3/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC22/TR
MSMBJSAC22/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 26803 pcs
Tikiake: MSMBJSAC22/TR.pdf
RFQ
MSMBJSAC22
MSMBJSAC22
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.4V DO214AA