MSMBJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ90AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ90AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Ngā Rauemi: MSMBJ90AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
848 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ90AE3
Tau Wae MSMBJ90AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 90V 146V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 104423 pcs Pepa Raraunga MSMBJ90AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 90V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 146V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1086-8186
1086-8186-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Capacitance @ Frequency -