MSMBJ6.5CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ6.5CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMBJ6.5CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ6.5CAE3/TR
Tau Wae MSMBJ6.5CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 66609 pcs Pepa Raraunga MSMBJ6.5CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa MSMBJ6.5CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBJ60CA
MSMBJ60CA
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
I roto i te taonga: 66955 pcs
Tikiake: MSMBJ60CA.pdf
RFQ
MSMBJ6.5CAE3
MSMBJ6.5CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
I roto i te taonga: 87477 pcs
Tikiake: MSMBJ6.5CAE3.pdf
RFQ
MSMBJ6.5AE3
MSMBJ6.5AE3
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: MSMBJ6.5AE3.pdf
MSMBJ6.5CA
MSMBJ6.5CA