MSMBJ58AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ58AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ58AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Ngā Rauemi: MSMBJ58AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
848 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ58AE3
Tau Wae MSMBJ58AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 93691 pcs Pepa Raraunga MSMBJ58AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1086-8130
1086-8130-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBJ6.0A
MSMBJ6.0A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6V 10.3V DO214AA
I roto i te taonga: 104402 pcs
Tikiake: MSMBJ6.0A.pdf
RFQ
MSMBJ58A
MSMBJ58A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA