MSMBJ43CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ43CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MSMBJ43CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ43CAE3/TR
Tau Wae MSMBJ43CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 77161 pcs Pepa Raraunga MSMBJ43CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa MSMBJ43CAE3/TRMS Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBJ45A
MSMBJ45A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
I roto i te taonga: 105171 pcs
Tikiake: MSMBJ45A.pdf
RFQ
MSMBJ48A
MSMBJ48A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
I roto i te taonga: 89337 pcs
Tikiake: MSMBJ48A.pdf
RFQ
MSMBJ43CAE3
MSMBJ43CAE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Tikiake: MSMBJ43CAE3.pdf
MSMBJ43CA/TR
MSMBJ43CA/TR
Whakaahuatanga: TVS
Tikiake: MSMBJ43CA/TR.pdf
MSMBJ43CA
MSMBJ43CA