MSMBJ33CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ33CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ33CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Ngā Rauemi: MSMBJ33CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
794 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ33CAE3
Tau Wae MSMBJ33CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 94438 pcs Pepa Raraunga MSMBJ33CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1086-8096
1086-8096-MIL
Q8702661A
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Capacitance @ Frequency -