MSMBJ10CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ10CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBJ10CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Ngā Rauemi: MSMBJ10CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
794 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBJ10CA
Tau Wae MSMBJ10CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84647 pcs Pepa Raraunga MSMBJ10CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1086-8001
1086-8001-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Capacitance @ Frequency -