MSMBG30AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG30AE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBG30AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA
Ngā Rauemi: MSMBG30AE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
782 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBG30AE3
Tau Wae MSMBG30AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 85109 pcs Pepa Raraunga MSMBG30AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing Ētahi Ingoa 1086-7896
1086-7896-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBG2K5.0
MSMBG2K5.0
Kaihanga: Microsemi Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 5VWM 7.6VC DO215AA
I roto i te taonga: 4197 pcs
Tikiake: MSMBG2K5.0.pdf
RFQ
MSMBG30A
MSMBG30A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA