MSMBG12CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBG12CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBG12CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
Ngā Rauemi: MSMBG12CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
725 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBG12CAE3
Tau Wae MSMBG12CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81017 pcs Pepa Raraunga MSMBG12CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Ētahi Ingoa 1086-7824
1086-7824-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Capacitance @ Frequency -