MSMBG11CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG11CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSMBG11CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
Ngā Rauemi: MSMBG11CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
725 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSMBG11CA
Tau Wae MSMBG11CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81403 pcs Pepa Raraunga MSMBG11CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 11V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 18.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 12.2V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMBG (DO-215AA) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Paa / Case DO-215AA, SMB Gull Wing
Ētahi Ingoa 1086-7815
1086-7815-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MSMBG120CA/TR
MSMBG120CA/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 57768 pcs
Tikiake: MSMBG120CA/TR.pdf
RFQ
MSMBG11CAE3
MSMBG11CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA