MSKD165-08
MicrosemiMicrosemi
MSKD165-08 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSKD165-08
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 800V 165A SD2
Ngā Rauemi: 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSKD165-08
Tau Wae MSKD165-08 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE MODULE 800V 165A SD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4913 pcs Pepa Raraunga 1.MSKD165-08.pdf2.MSKD165-08.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.4V @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Pūrere Pūrere Whakarato SD2 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D2 Ētahi Ingoa MSKD16508
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 165A Chassis Mount D2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 9mA @ 800V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 165A