MSAD120-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MSAD120-08
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE MODULE 800V 120A D1
Ngā Rauemi: MSAD120-08.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSAD120-08
Tau Wae MSAD120-08 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE MODULE 800V 120A D1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5167 pcs Pepa Raraunga MSAD120-08.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.43V @ 300A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Pūrere Pūrere Whakarato D1 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case D1 Momo Tae Chassis Mount
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 800V 120A Chassis Mount D1 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 6mA @ 800V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120A