MRT100KP220CAE3
MicrosemiMicrosemi
MRT100KP220CAE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MRT100KP220CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 434V CASE 5A
Ngā Rauemi: MRT100KP220CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MRT100KP220CAE3
Tau Wae MRT100KP220CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 434V CASE 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3660 pcs Pepa Raraunga MRT100KP220CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 434V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 245V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Case 5A (DO-204AR) Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 100000W (100kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AR, Axial
Ētahi Ingoa 1086-7712
1086-7712-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)