MPLAD7.5KP17A/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD7.5KP17A/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD7.5KP17A/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD7.5KP17A/TR
Tau Wae MPLAD7.5KP17A/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 14046 pcs Pepa Raraunga MPLAD7.5KP17A/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 17V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 27.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 18.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 7500W (7.5kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD7.5KP17A/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 272A Capacitance @ Frequency -