MPLAD7.5KP15CA/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD7.5KP15CA/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD7.5KP15CA/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD7.5KP15CA/TR
Tau Wae MPLAD7.5KP15CA/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13398 pcs Pepa Raraunga MPLAD7.5KP15CA/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 15V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 16.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato Mini-PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 7500W (7.5kW)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa MPLAD7.5KP15CA/TRMS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 307A