MPLAD6.5KP36CA
MicrosemiMicrosemi
MPLAD6.5KP36CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD6.5KP36CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
153 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD6.5KP36CA
Tau Wae MPLAD6.5KP36CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13679 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa 1086-7598
1086-7598-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 111A