MPLAD30KP70CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP70CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP70CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP70CAE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP70CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2454 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP70CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 70V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 113V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 77.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP70CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 264A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD30KP70AE3/TR
MPLAD30KP70AE3/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 2819 pcs
Tikiake: MPLAD30KP70AE3/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP70CA
MPLAD30KP70CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V PLAD