MPLAD30KP58CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP58CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP58CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP58CAE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP58CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2192 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP58CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 58V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 93.6V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 64.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP58CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 318A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD30KP58A
MPLAD30KP58A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
I roto i te taonga: 3090 pcs
Tikiake: MPLAD30KP58A.pdf
RFQ
MPLAD30KP58AE3
MPLAD30KP58AE3
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 2633 pcs
Tikiake: MPLAD30KP58AE3.pdf
RFQ
MPLAD30KP58CA
MPLAD30KP58CA
Tikiake: MPLAD30KP58CA.pdf
MPLAD30KP58CA/TR
MPLAD30KP58CA/TR
Whakaahuatanga: TVS
Tikiake: MPLAD30KP58CA/TR.pdf
MPLAD30KP60A
MPLAD30KP60A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Tikiake: MPLAD30KP60A.pdf
MPLAD30KP58CAE3
MPLAD30KP58CAE3