MPLAD30KP48CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP48CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP48CAE3/TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP48CAE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP48CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2326 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP48CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 48V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 77.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 53.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP48CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 390A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD30KP51CA
MPLAD30KP51CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
I roto i te taonga: 2554 pcs
Tikiake: MPLAD30KP51CA.pdf
RFQ
MPLAD30KP51A
MPLAD30KP51A
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 2919 pcs
Tikiake: MPLAD30KP51A.pdf
RFQ
MPLAD30KP48CA
MPLAD30KP48CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 77.4V PLAD