MPLAD30KP36CAE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP36CAE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP36CAE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP36CAE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP36CAE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2160 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP36CAE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
RoHS Tūnga RoHS Compliant Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP36CAE3/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 516A Capacitance @ Frequency -