MPLAD30KP350AE3/TR
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP350AE3/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP350AE3/TR
Tau Wae MPLAD30KP350AE3/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 2882 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP350AE3/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 350V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 564V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 389V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 RoHS Tūnga RoHS Compliant
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa MPLAD30KP350AE3/TRMS
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPLAD30KP36A/TR
MPLAD30KP36A/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 2857 pcs
Tikiake: MPLAD30KP36A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP350A/TR
MPLAD30KP350A/TR
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS
I roto i te taonga: 2650 pcs
Tikiake: MPLAD30KP350A/TR.pdf
RFQ
MPLAD30KP350AE3
MPLAD30KP350AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 350V 564V PLAD
Tikiake: MPLAD30KP350AE3.pdf
MPLAD30KP350CAE3
MPLAD30KP350CAE3
Tikiake: MPLAD30KP350CAE3.pdf
MPLAD30KP33CA
MPLAD30KP33CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
Tikiake: MPLAD30KP33CA.pdf
MPLAD30KP350A
MPLAD30KP350A