MPLAD30KP300A/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPLAD30KP300A/TR
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS
Ngā Rauemi: MPLAD30KP300A/TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPLAD30KP300A/TR
Tau Wae MPLAD30KP300A/TR Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3216 pcs Pepa Raraunga MPLAD30KP300A/TR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 300V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 483V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 333V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Paa / Case Nonstandard SMD
Ētahi Ingoa MPLAD30KP300A/TRMS Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Capacitance @ Frequency -